URNIK VEROUKA 2022/23

, dne

26.08.2022

VEROUK 2022 - 2023

Z veroukom začnemo po katehetski nedelji, ki bo 11. septembra. Takrat bomo pri maši ob 9.30 na Golem in ob 10h na Igu blagoslovili šolske torbe. Vpis k verouku bo prvo uro verouka s prijavnicami, ki so v cerkvi, v župnišču in na spletni strani župnije Ig. Kateheze za 1. razred na Igu bodo vedno skupaj s starši ali drugimi spremljevalci.

Za predšolske otroke bomo organizirali posebne Svetopisemske urice. Prvo informativno srečanje bo v sredo, 14. septembra, ob 17h v zgornji veroučni učilnici na Igu. V primeru, da imate predšolskega otroka in se informativnega srečanja ne morete udeležiti nam to sporočite na elektronski naslov: zupnija.ig@rkc.si .

PRISPEVKI ZA UČBENIKE IN DELAVNE ZVEZKE
Prispevek za ogrevanje in katehete ostaja tudi letos 30€ na družino.
Liturgični zvezki imajo v letošnjem letu za vsako nedeljo posebno QR kodo, ki vas bo usmerila na kratko nekaj minutno katehezo ob evangeliju za tisto nedeljo. Naj bo prijetna spodbuda za vašo družino.