Martinovo 2017 - petek

10.11.2017

Pri večerni mladinski maši, ki jo je daroval g. kaplan Simon, nas ni bilo prav veliko. V pridigi nam je spregovoril o obljubah, ki jih damo drug drugemu, kako je potrebno, da se obljubljenega držimo. Predvsem mladi imamo večkrat težave, da potem kaj hitro pozabimo na svoje obljube in zaobljube in se izognemo zavezi, ker se nam velikokrat tisti trenutek ne da izpolniti izrečenega. Prevečkrat se zatekamo k izgovorom, ki niso blizu resnice, samo da se izognemo obveznostim.

Po maši smo imeli srečanje in pogostitev v župnišču. Hvala ge. Lojzki in Župnijski Karitas. Skupaj smo se družili in zabavali ob družabnih igrah. Radi bi, da bi naša srečanja postala redna in bi imela več udeležencev. Tako lahko pridete vsak petek ob 20.00 uri v župnišče.

Miha

Vse galerije